Vizyonumuz

 

Markon Ltd. Şti. olarak elektrik malzemeleri satan firmaların yıllardır içinde boğulduğu, klasik elektrikçi zihniyetiyle fiş, priz, plastik boru satmak yerine bölgemizde doksanlı yılların sonunda başlayan sanayileşme hareketlerine ayak uydurarak ticaret yapmayı ve stok oluşturmayı ilke edinerek bu işe başladık.  Raflarımıza standart elektrik malzemeleri yerine sıcaklık kontrol cihazı, A.C. motor hız kontrol cihazı, proximity sensör, selonoid valf ve bobin, encoder, fotoelektrik sensör gibi piyasada bilinmeyen malzemeleri koyduk. Bu sayede Adapazarı çevresindeki irili ufaklı her sanayi işletmesi ile tanışma ve ticaret yapma imkânını yakaladık. Her tanıştığımız firmada yeni ve farklı bir işle karşılaştık. Her iş yeni bir tecrübe oldu.

Uzun yıllara dayanan çalışmalarımızı esasında Adapazarı çevresindeki irili ufaklı her sanayi işletmesi ile tanışma ve ticaret yapma imkânını yakaladık. Her tanıştığımız firmada yeni ve farklı bir işle karşılaştık. Her iş yeni bir tecrübe oldu. Öğrenmenin beşikten mezara kadar her an, her gün olduğunu biliyor ve her geçen gün kendimizi ve personelimizi daha tecrübeli ve eğitimli hale getirmeye çalışıyoruz.

Daima savunduğumuz; yaptığımız işin sadece ticari yönünü değil aynı zamanda hizmet yönünü de düşünerek stok oluşturmayı, personel eğitimine önem vermeyi, bilinçlenerek branşlaşmayı, fiyat rekabetinin yanısıra hizmette ve teknolojide rekabet edebilmeyi ilke edinen bir kuruluş olmak için var gücümüzle çalışacağız.

Ayrıca halen çalışmakta olduğumuz üretici, dağıtıcı, bayi düzeyindeki birçok firma ile koordineli olarak yaptığımız Adapazarı ve çevresinde kurulu fabrika ve sanayi kuruluşlarını ziyaret programlarını sıklaştırmak ve bu çalışmayı yeni tanıştığımız firmalarla da yapmak amacındayız.

Üretici firmalar ile müşterilerimizi tanıştırmak ve müşterilerimizin üretici ile bağlantısını sağlamak bu şekilde müşterilerimizden gelecek çözüm taleplerini daha kısa sürede ve yüksek doğruluk oranı ile cevaplandırmak arzusundayız. Zaman ve mekân ne olursa olsun sizlerden gelecek herhangi bir talebin istenen şekli ile istenen zamanda karşılanması için tüm olanakların sonuna kadar kullanılacağından asla şüpheniz olmamalıdır...

Genç MARKON daha iyi olabilmek için sizlerden gelecek her türlü öneri ve uyarıları azami ölçüde dikkate alacak; ticari ve mesleki olarak şeffaf, güleryüzlü, her zaman ulaşılabilir, işgören bir işletme olacaktır. Zaman ve mekân ne olursa olsun sizlerden gelecek herhangi bir talebin istenen şekli ile istenen zamanda karşılanması için tüm olanakların sonuna kadar kullanılacağından asla şüpheniz olmamalıdır.