Hizmetlerimiz

Satışını yaptığımız tüm malzemeler imalat hatalarına karşı; Düzenlediğimiz satış faturası tarihi itibari ile 18 ay veya malzemenin imalat tarihinden itibaren 24 ay süreyle tamir veya değiştirme garantisi altındadır. Bu garantinin muhatabı firmamız güvencesi üretici veya distribütör firmadır.

MARKON bu koşulların dışında hiçbir marka malzemeyi satmamaktadır. Satışını yaptığımız tüm malzemeler üreticisi; Yerli bir firma ise direkt satış sonrası hizmet birimi veya teknik servisi, İthal bir ürün ise Türkiye' deki en üst temsilci durumundaki firma, kuruluş veya yetkili kişi ile direk olarak görüşme imkânı sağlanacaktır.

İlk defa satın alacağınız bir malzemenin; Bağlantısı, enerjilendirilmesi ve çalıştırılması hususundaki tüm sorumluluk MARKON Ltd. Şti.'ne aittir.

"Yaptığımız ve yapacağımız tüm işlerde esas; amaca ulaşmaktır. Amacına ulaşmayan tüm çalışmalar AR-GE kabul edilecek ve maddi veya manevi karşılık beklenmeyecektir." prensibimiz gereğince bir işin numunesi yapıldığı halde siparişe dönüşmemesi durumu göz önüne alınacaktır.

Malzeme seçiminde üretici firmalardan profesyonel teknik destek sağlanacaktır.

Üreticilerin hazırlamış olduğu bilgi, belge, broşür, katalog ve internet faaliyetlerinden en verimli şekilde faydalanmanız sağlanacaktır.

MARKON Elektrik malzemeleri satışı dışında Müşterilerinin montaj ve makine-sistem devreye alma, arıza giderme, modernize etme gibi taleplerini de kardeş firmalar ile işbirliği içerisinde karşılamaktadır. Bu bağlamda her an yardım ve destek alabileceğimiz tekniker ve ustalar vardır.